Skip navigation links
Türkiye'ye Genel Bakış
Genel Bilgiler
TR - Güncel Görünüm
Türkiye'de Yaşam
Yatırım Kılavuzu
Türkiye’de Yatırım Yapmak İçin 10 Neden
Yatırımcı Kılavuzu
Türkiye’ye Giriş
Çalışma İzni
Oturma İzni
İstisnai Vatandaşlık Edinimi
Türkiye'de İş Kurmak
Varlık Devri
Türkiye'de İş Yapmanın Maliyeti
Finansmana Erişim
Teşvikler
Çalışanlar ve Sosyal Güvenlik
İstihdam Koşulları
İş Sözleşmesinin Feshi
Sosyal Güvenlik Sistemi
Vergiler
Yatırım Bölgeleri
Demografi
Düzenleme ve Denetleme Kurumları
Makroekonomik Göstergeler
Türkiye'de Doğrudan Yabancı Yatırım
Dış Ticaret
Yatırım Mevzuatı
Sektörler
Altyapı
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Enerji ve Yenilenebilir Kaynaklar
Finans
Gayrimenkul
İş Hizmetleri
Kimya
Madencilik ve Metal
Makine
Otomotiv
Savunma ve Havacılık
Tarım ve Gıda
Turizm
Yaşam Bilimleri
Karşılaştırma Araçları
İnteraktif Harita
Başarı Öyküleri
3M
Albaraka Turk
Avanti
BASF
BNP Paribas
Bosch
Cargill
Citibank
Coca-Cola
Delivery Hero
DHL
Ericsson
Ford
GE
GSK
Hitachi
Huawei
Hyundai
ICBC
Intel
Kuveyt Türk
MAN
MANGO
Microsoft
Nestlé
NGN
Novartis
Pfizer
Pirelli
Schneider Electric
Shell
Siemens
Toyota
UniCredit
Unilever
UPS
Ajansımız
Yatırım Ofisi
Başkanın Mesajı
Bilgi Merkezi
Basın Bültenleri
Türkiye'den Haberler
Yayınlar
İhale İlanları
Bağlantılar
Videolar
Bülten Aboneliği
Bu sayfa yazıcı önizleme sayfasıdır.
Sayfaya geri dönmek için tıklayın.
Sayfayı yazdır
 

TELİF HAKLARI

 

Metinler ve görseller de dâhil olmak üzere bu web sitesi ve web sitesine ait tüm içerik, Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarınca korunur; aksi belirtilmedikçe telif hakları T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'na (TYDTA) aittir. Ticari olmayan, kendi kişisel kullanım amaçlarınız dışında, bu web sitesine ait içerik hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir mecrada yayınlanamaz, bir yere yüklenemez, kaydedilemez, radyo ve televizyonda yayınlanamaz ya da bir yere aktarılamaz.

 

Bu içeriğin başka bir şekilde kullanılabilmesi için telif hakkını elinde bulunduran kurumun önceden yazılı onay vermesi gerekmektedir. Bu web sitesine ilişkin fikri mülkiyet haklarının tamamı, yalnızca TYDTA’ya aittir ve bu kurum tarafından saklı tutulur.

 

Bu web sitesinin sistemine ve site içindeki verilere zarar vermek ya da sistemde veya verilerde hasara yol açmak amacıyla gerçekleştirilen her türlü müdahale hukuken yasaktır.

 

Bu web sitesinin hiçbir bölümü ticari ya da mali kazanç amaçlı dağıtılamaz ya da kopyalanamaz.

 

TEMİNAT VE SORUMLULUKLAR (FERAGATNAME)

 

Site ziyaretçileri, bu web sitesini kullanarak, yukarıda belirtilen yükümlülüklerden kaynaklanan istisnaları ve sınırlamaları ve bunların makul olduklarını kabul ederler. Bu web sitesi, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uyarınca düzenlenir ve bu kanunlara tâbidir. 

 

TYDTA’nın web sitesinde gerçek ya da tüzel kişilere yönelik herhangi bir teminat bulunmamaktadır. Bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu için gereken tüm gayret gösterilmektedir; ancak web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve eksiksiz olması konusunda TYDTA’nın herhangi bir taahhüdü veya garantisi bulunmamaktadır. Bu web sitesinde bulunan bağlantıların kullanılması ile erişilen web sitelerindeki bilgiler başka kurumlar tarafından sağlanmaktadır ve bu bilgilerin doğruluğundan, içeriğinden ya da güncel olup olmamasından TYDTA sorumlu değildir. Bu web sitesinde bulunan bilgiler iyi niyet çerçevesinde sağlanıyor olsa da, TYDTA söz konusu bilgilerin güncelleneceğine, doğru olacağına ve yanıltıcı olmayacağına veya bu web sitesinin her zaman (ya da herhangi bir zamanda) kullanılabilir olacağına ilişkin olarak herhangi bir garanti vermez.

 

TYDTA, bu web sitesinin kullanılmasını sağlayan sunucuların hata, virüs ya da arıza içermeyeceğini garanti etmez ve bu tür tehditlere karşı yeterli düzeydeki koruma önlemlerinin alınmasına ilişkin sorumluluk site ziyaretçilerince kabul edilmiş sayılır.

 

Her ne koşulda olursa olsun, TYDTA, bu web sitesinden kaynaklanan veya bu web sitesinin ya da site içinde bağlantı verilen web sitelerinin kullanılması ile ilgili olarak ortaya çıkan arızi, dolaylı ya da özel herhangi bir zarardan veya kâr kaybı, sözleşme kaybı, iyi niyet, veri, bilgi, gelir, öngörülen tasarruf ya da iş ilişkisi kayıplarından kaynaklanan zararlar da dâhil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ve bu tür bir zarar olasılığına ilişkin olarak uyarıda bulunulup bulunulmadığının önemi olmaksızın, başka hiçbir zarardan sorumlu değildir.

 

TYDTA, bu sitede sağlanan bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.