Skip navigation links
3M
Albaraka Turk
Avanti
BASF
BNP Paribas
Bosch
Cargill
Citibank
Coca-Cola
Delivery Hero
DHL
Ericsson
Ford
GE
GSK
Hitachi
Huawei
Hyundai
ICBC
Intel
Kuveyt Türk
MAN
MANGO
Microsoft
Nestlé
NGN
Novartis
Pfizer
Pirelli
Schneider Electric
Shell
Siemens
Toyota
UniCredit
Unilever
UPS
Bu sayfa yazıcı önizleme sayfasıdır.
Sayfaya geri dönmek için tıklayın.
Sayfayı yazdır

MANGO 

 

MANGO, ilk mağazasını 1984 yılında İspanya'nın Barcelona şehrindeki Paseo de Gracia'da açmıştır. Şirket, büyümeye İspanya’da devam ettikten sonra 1992 yılında Portekiz'deki ilk mağazasını açarak uluslararası pazara adım atmıştır. Bu tarih itibarıyla dünya çapında büyümesini sürdüren MANGO, günümüzde 109 ülkede 14.000'den fazla çalışanıyla kadın, erkek ve çocuklara yönelik 2.236 giyim mağazası ile faaliyet göstermektedir. MANGO, % 100 İspanyol sermayesiyle kurulmuş bir aile şirketidir.

 

MANGO konsepti, kaliteli ürün ile özgün tasarımı bir araya getiren tutarlı ve uyumlu bir marka imajına dayanmaktadır. Modern ve şehirli kadını giydirmek ve onun günlük ihtiyaçlarına cevap verebilmek MANGO’nun temel gayesi olup şirket bu doğrultuda geliştirdiği formülü faaliyet gösterdiği tüm ülkelere göre uyarlayarak hayata geçirmektedir. Bu formül, şirketin ticari başarısı ve uluslararası prestijinde her zaman kilit rol oynamıştır. MANGO, aksesuar ve mayo kategorisinde de geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

MANGO, 2007 yılından beri belirli mağazalarında “MANGO MAN” adlı bir erkek koleksiyonu da sunmaktadır. MANGO KIDS, MANGO Baby ve MANGO Sports & Intimates ise MANGO’nun satışa sunulan diğer koleksiyonları arasında yer almaktadır. VIOLETA by MANGO koleksiyonu ise 40-54 bedenler için gelişmekte olan ihtiyaçlara cevap vermektedir. MANGO koleksiyonları, Türkiye'deki mevcut mağazaların yanı sıra www.mangoshop.com adresli web sitesinden de temin edilebilmektedir.

 

MANGO, Türkiye'de toplam 45.000 metrekarenin üzerinde satış alanına sahip 100'den fazla mağazayla faaliyet göstermekte olup yeni mağazalara, lojistiğe ve bilişim işlem sistemlerine yatırım yapmayı planlamaktadır.

 

"MANGO Türkiye olarak yatırımlarımıza devam edeceğiz. Türkiye dinamik bir pazar. Küresel ekonomik kriz tüm pazarları etkilemiş olsa da Türkiye'ye inancımız tam. Deneyimlerimizden yararlanarak kriz sırasında yeni mağazalar açmayı başardık. Pazarın tek ihtiyacı biraz güven ve istikrar. MANGO’nun geleceğe yönelik genel stratejisi, büyüyerek mümkün olduğunca yüksek sayıda müşteriye ulaşmak ve onlara yakın bir noktada durarak mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Ana hedefimiz budur."